Poprzedni temat «» Następny temat
zwichniecie łokcia
Autor Wiadomość
tomek666666 
Posiada 1 dan

Trenuję: judo
Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 15 Wrzesień 2006   zwichniecie łokcia

witam
mam pytanie czy zwichniecie lokci z peknieciem nadklykcia nie bedzie przeszkadzalo mi w dalszym treningu judo ?? moze ktos z was tez odniusl taka kontuzje ??
 
 
angelus88
[Usunięty]

Wysłany: 16 Wrzesień 2006   Re: zwichniecie łokcia

tomek666666 napisał/a:
witam
mam pytanie czy zwichniecie lokci z peknieciem nadklykcia nie bedzie przeszkadzalo mi w dalszym treningu judo ?? moze ktos z was tez odniusl taka kontuzje ??
Myślę, że o to powinieneś zapytać swojego lekarza ale już po odbytej rehabilitacji, najlepiej dobrego lekarza specjalistę.
 
 
pola102 
Posiada 1 dan

Trenuję: BRAK
Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: nowa ruda
Wysłany: 14 Styczeń 2013   

Ból łokcia może świadczyć o urazie. Może to być złamanie jednej z kości ramienia, uraz naczynia krwionośnego lub nerwu, co może prowadzić do ograniczenia ruchu kończyny i utraty czucia. Niekiedy dochodzi do zwichnięcia łokcia. W wyniku tego typu urazu dochodzi do przemieszczenia kości przedramienia (kości promieniowej i łokciowej) w torebce stawowej, przez co powierzchnie stawowe tych kości tracą kontakt z kością barkową. Zwichnięcie łokcia powoduje ból i wymaga leczenia.
 
 
LesnaChata_pl 
Posiada 1 dan

Trenuję: karate
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 40
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 27 Styczeń 2013   

Jeżeli oprócz zwichnięcia pęknięty jest nadkłykieć,to oczywiście powstrzymałbym się od wszelkich treningów gdyż możesz w bardzo prostu sposób pogorszyć stan swojej kontuzji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group